Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hip Jean Patou dla kobiet

Hip Jean Patou dla kobiet

kwaśny

Hip marki Jean Patou to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hip został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez. Nutami głowy są grejpfrut, różowy pieprz, czerwone jagody i rabarbar; nutami serca są kwiat lipy i róża; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Różowy pieprz Czerwone jagody Rabarbar

Kwiat lipy Róża

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hip by Jean Patou.

Hip Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Hip, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Hip, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hip marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hip marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jacomo Aura for Women Love Passport Love Passport Breil Milano My Breil Lollia Inspire Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman Perfumer`s Workshop Samba Kiss Lucien Lelong Indiscret Space NK Tuberoli Rasasi Hope Kylie Minogue Pink Sparkle Roccobarocco Tre Christophe Guillarme Le Tapis Rouge