Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Enjoy Jean Patou dla kobiet

Enjoy Jean Patou dla kobiet

Enjoy Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Enjoy marki Jean Patou to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Enjoy został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez. Nutami głowy są pomarańcza, banan, czarna porzeczka, mandarynka, liść czarnej porzeczki, gruszka i bergamotka; nutami serca są indyjski jaśmin, róża turecka, róża bułgarska, kardamon i aldehydy; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Banan Czarna porzeczka Mandarynka Liść czarnej porzeczki Gruszka Bergamotka

Indyjski jaśmin Róża turecka Róża bułgarska Kardamon Aldehydy

Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enjoy by Jean Patou.

Rose Amazone
Un Jardin Sur Le Toit
La Collection In Love Again

Enjoy Recenzje Perfum

coralin
coralin

Pisane w 2003 roku:
Mnie najbardziej ujmuje świeża nuta początku, która daje znać o sobie i pózniej. To nie jest typowy sok z cytrusów. To czarna porzeczka z cierpkim winem i aromat o zielonym zapachu niedojrzałych owoców. Fascynująca nuta, którą czuć również w Un Jardin en Mediterranee Hermesa i In Love Again YSL(jak dobrze pamiętam:) Myślę, że sprawia to bergamotka połączona w genialny spósób z czymś (czym?-zielony banan?, borówka?), bo niedoceniana bergamota potrafi przeobrazić najbardziej banalny aromat(vide:połączenie z wanilią to cud choć samej wanilii nie lubię).Flakonik to zmyłka. Nawiązuje do klasycznego Joy, z którym zapach Enjoy nie ma nic wspólnego(same składniki powtarzające się nie sprawią że zapach będzie podobny:) Co z tego, że róża(majowa -tylko Chanel, Guerlain, Patou chyba ją kupują), że jaśmin. Nudna klasyka? Nie! Enjoy mają urwisowatą oryginalność i kpią sobie z "najdroższego zapachu na świecie" jak reklamowano przez długie lata nobliwe Joy. Są to perfumy radosne,świetliste. Owszem są kwiatowe ,ale lekkie z nutą zieleni pąków. Soczysta świeżość przechodzi w subtelny akord łagodnej słodyczy kwiatów. Zapach iskrzący, pogodny, optymistyczny. Jest tym, co potrzeba wspołczesnej kobiecie: świeże nuty dodają energii, ale zapach rozwijając się, otula ciało zmysłowym akordem. Są tak harmonijne, kobiece,delikatne, piękne ale też nowoczesne jak Chiara Mastroianni na reklamie.
Pisane w 2016:
Nie mam już od dawna ani kropelki, ciężko mi zatem zweryfikować dawne odczucia.

monika690
monika690

Doszłam do wniosku, że kategoria szyprowo- kwiatowa jest moją ulubioną kategorią zapachów. Dla mnie Enjoy jest zapachem typowo "francuskim", nie wiem skąd mi się wzięło to stwierdzenie ,ale tak jest. Ładnie pokazana rózą z odrobiną paczuli i liści czarnej porzeczki(strączyniec), uwielbiam zapach roztartych liści i pąków czarnej porzeczki. Wyczuwalna jest delikatnie też sama czarna porzeczka. Banana czuć tylko zaraz po aplikacji i to bardzo delikatnie. Całosciowo bardzo przyjemne perfumy, według mnie mogą być też na cieplejsze dni, ale wiosna to dla nich pora idealna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Enjoy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Enjoy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enjoy marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enjoy marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torrente L`Or de Torrente Guerlain Samsara Eau de Parfum Yves Saint Laurent Nu Laura Biagiotti Roma Guerlain Shalimar Yves Rocher Nature Millenaire Yves Rocher Vanille Noire Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Guerlain Shalimar Parfum Initial Kenzo Kenzo Amour Givenchy Organza Issey Miyake Le Feu d'Issey Thierry Mugler Womanity Givenchy Amarige Mariage Guerlain Samsara Eau de Toilette Yves Rocher Voile d'Ambre Mauboussin Mauboussin Chanel Coco Eau de Parfum Serge Lutens Ambre Sultan Yves Rocher Quelques Notes d’Amour