Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Enjoy Jean Patou dla kobiet

Enjoy Jean Patou dla kobiet

Enjoy Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Enjoy marki Jean Patou to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Enjoy został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez. Nutami głowy są pomarańcza, banan, czarna porzeczka, mandarynka, liść czarnej porzeczki, gruszka i bergamotka; nutami serca są indyjski jaśmin, róża turecka, róża bułgarska, kardamon i aldehydy; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Banan Czarna porzeczka Mandarynka Liść czarnej porzeczki Gruszka Bergamotka

Indyjski jaśmin Róża turecka Róża bułgarska Kardamon Aldehydy

Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enjoy by Jean Patou.

Rose Amazone
Un Jardin Sur Le Toit

Enjoy Recenzje Perfum

monika690
monika690

Doszłam do wniosku, że kategoria szyprowo- kwiatowa jest moją ulubioną kategorią zapachów. Dla mnie Enjoy jest zapachem typowo "francuskim", nie wiem skąd mi się wzięło to stwierdzenie ,ale tak jest. Ładnie pokazana rózą z odrobiną paczuli i liści czarnej porzeczki(strączyniec), uwielbiam zapach roztartych liści i pąków czarnej porzeczki. Wyczuwalna jest delikatnie też sama czarna porzeczka. Banana czuć tylko zaraz po aplikacji i to bardzo delikatnie. Całosciowo bardzo przyjemne perfumy, według mnie mogą być też na cieplejsze dni, ale wiosna to dla nich pora idealna.

Enjoy by Jean Patou 3.93 out of 5 based on 18 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Enjoy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Enjoy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enjoy marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enjoy marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torrente L`Or de Torrente Yves Saint Laurent Nu Laura Biagiotti Roma Guerlain Samsara Eau de Parfum Guerlain Shalimar Yves Rocher Nature Millenaire Kenzo Kenzo Amour Yves Rocher Vanille Noire Issey Miyake Le Feu d'Issey Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Thierry Mugler Womanity Guerlain Shalimar Parfum Initial Givenchy Amarige Mariage Yves Rocher Voile d'Ambre Mauboussin Mauboussin Serge Lutens Ambre Sultan Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Chanel Coco Eau de Parfum Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Rocher Secret d`Essences Neroli