Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Cocktail Jean Patou dla kobiet

Cocktail Jean Patou dla kobiet

Cocktail marki Jean Patou to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cocktail został wydany w 1930 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Almeras. Nutami głowy są lawenda, petitgrain i wiciokrzew; nutami serca są jaśmin, hiacynt, ylang-ylang i róża; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i ambra.

Lawenda Petitgrain Wiciokrzew

Jaśmin Hiacynt Ylang-ylang Róża

Piżmo Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cocktail by Jean Patou.

Cocktail Recenzje Perfum

Szypr z 1930 roku – sporo lawendy i kwiatów,z których główną rolę gra nieco duszny hiacynt. Z biegiem czasu zapach staje się coraz bardziej mydlany. Trwałość taka sobie – raczej bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Cocktail, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Cocktail, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cocktail marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cocktail marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Serge Lutens Daim Blond Sisley Eau du Soir Nina Ricci Deci Dela Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Sisley Eau du Soir 2007 Pierre Balmain Balmain de Balmain Versace Gianni Versace Bruno Acampora Prima T Weil Secret De Venus Infusion Organique Sands of Morocco Giorgio Valenti Rose Noire Parfums Namara Avant L'Amour