Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Chaldee Jean Patou dla kobiet

Chaldee Jean Patou dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów

Chaldee marki Jean Patou to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Chaldee został wydany w 1927 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Almeras. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i hiacynt; nutami serca są jaśmin, narcyz i bez; nutami bazy są opoponaks, ambra i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt

Jaśmin Narcyz Bez

Opoponaks Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chaldee by Jean Patou.

Chaldée

Chaldee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Chaldee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Chaldee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chaldee marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chaldee marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative woman Vera Wang Princess La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Charles of the Ritz Charles of the Ritz Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Bob Mackie Iridescence Amouage Eau d`Amouage Jil Sander Jil Juicy Couture Couture Couture DSH Perfumes Route d'Iris Jeanne Arthes Arome Arthes Galimard Frisson