Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Caline Jean Patou dla kobiet

Caline Jean Patou dla kobiet

aldehydowy

Caline marki Jean Patou to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Caline został wydany w 1964 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Giboulet. Nutami głowy są neroli, bergamotka, mandarynka, bazylia, aldehydy i mimoza; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, paczula, imbir, kolendra, korzeń irysa, róża i cyklamen; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia i ambra.

Neroli Bergamotka Mandarynka Bazylia Aldehydy Mimoza

Goździk (roślina) Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Paczula Imbir Kolendra Korzeń irysa Róża Cyklamen

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caline by Jean Patou.

Caline Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Caline, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Caline, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caline marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caline marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Cacharel Liberte Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Carven Monsieur Carven Carthusia Fiori di Capri Hermes Parfum d`Hermes ID Parfums Lettre a Anna Delicate Guerlain Sous le Vent M∙A∙C Dejarose Roberta di Camerino L`Uomo R Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Corine de Farme Camelia