Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Caline Jean Patou dla kobiet

Caline Jean Patou dla kobiet

aldehydowy

Caline marki Jean Patou to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Caline został wydany w 1964 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Giboulet. Nutami głowy są neroli, bergamotka, mandarynka, bazylia, aldehydy i mimoza; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, paczula, imbir, kolendra, korzeń irysa, róża i cyklamen; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia i ambra.

Neroli Bergamotka Mandarynka Bazylia Aldehydy Mimoza

Goździk (roślina) Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Paczula Imbir Kolendra Korzeń irysa Róża Cyklamen

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caline by Jean Patou.

Caline Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Caline, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Caline, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caline marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caline marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Le Dix Perfume La Perla La Perla Lancetti Lancetti Femme Yves Rocher Comme une Evidence Celine Magic Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Ralph Lauren Romance Always Yours Otto Kern Noa Noa Trussardi Fresh Etienne Aigner Explosive Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Penhaligon`s Jubilee Bouquet