Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

2000 en Patou Jean Patou dla kobiet

2000 en Patou Jean Patou dla kobiet

2000 en Patou marki Jean Patou to kwiatowe perfumy dla kobiet. 2000 en Patou został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2000 en Patou by Jean Patou.

2000 en Patou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou 2000 en Patou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou 2000 en Patou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2000 en Patou marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2000 en Patou marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Guerlain Cruel Gardenia Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Too Faced Love Hangover L`Erbolario Petali & Fiori Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence JoAnne Bassett Le Voyage Rifat Ozbek Ozbek 1001 Caesars World Caesars Woman Montale So Flowers Le Labo Bouquet Blanc