Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

S de Scherrer Jean-Louis Scherrer dla kobiet

S de Scherrer Jean-Louis Scherrer dla kobiet

S de Scherrer Jean-Louis Scherrer dla kobiet Zdjęcia

S de Scherrer marki Jean-Louis Scherrer to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. S de Scherrer został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie-Aude Couture-Bluche. Nutami głowy są pieprz i bergamotka; nutami serca są konwalia, gardenia tahitańska i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i wanilia.

Pieprz Bergamotka

Konwalia Gardenia tahitańska Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S de Scherrer by Jean-Louis Scherrer.

S de Scherrer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Louis Scherrer S de Scherrer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Louis Scherrer S de Scherrer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S de Scherrer marki Jean-Louis Scherrer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S de Scherrer marki Jean-Louis Scherrer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
David Yurman David Yurman Fragrance Pierre Balmain Balmain de Balmain Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Sylvie No. 7 Nina Ricci Ricci Ricci Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Long Lost Perfume Memoire Cherie Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Taylor of London Delicate Freesia Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Cerruti Nino Cerruti Pour Femme