Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

S de Scherrer Jean-Louis Scherrer dla kobiet

S de Scherrer Jean-Louis Scherrer dla kobiet

S de Scherrer Jean-Louis Scherrer dla kobiet Zdjęcia

S de Scherrer marki Jean-Louis Scherrer to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. S de Scherrer został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie-Aude Couture-Bluche. Nutami głowy są pieprz i bergamotka; nutami serca są konwalia, gardenia tahitańska i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i wanilia.

Pieprz Bergamotka

Konwalia Gardenia tahitańska Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S de Scherrer by Jean-Louis Scherrer.

S de Scherrer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Louis Scherrer S de Scherrer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Louis Scherrer S de Scherrer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S de Scherrer marki Jean-Louis Scherrer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S de Scherrer marki Jean-Louis Scherrer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lancome Magie Noire Fendi Fendi Avon Christian Lacroix Rouge Gucci L'Arte di Gucci S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum DSH Perfumes Minuit CB I Hate Perfume To See A Flower Atkinsons Bizarre Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Brut Parfums Prestige Babe