Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

One Love Jean-Louis Scherrer dla kobiet

One Love Jean-Louis Scherrer dla kobiet

ozonowy
wodny
One Love Jean-Louis Scherrer dla kobiet Zdjęcia One Love Jean-Louis Scherrer dla kobiet Zdjęcia

One Love marki Jean-Louis Scherrer to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, One Love został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, szafran, mimoza i liść fiołka; nutami serca są irys, magnolia, nuty drzewne i bez; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Cytryna Szafran Mimoza Liść fiołka

Irys Magnolia Nuty drzewne Bez

Wetyweria Mech dębowy Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about One Love by Jean-Louis Scherrer.

One Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Louis Scherrer One Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Louis Scherrer One Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum One Love marki Jean-Louis Scherrer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu One Love marki Jean-Louis Scherrer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Stella Cadente Aqua Marina Marinof Reve Boheme Jil Sander Jil Sander Pure Alexander McQueen My Queen Light Mist Lentheric Tweed Eisenberg Back To Paris Emilio Pucci Miss Pucci Prince Matchabelli New Musk Roccobarocco Fashion Woman Faberlic Aora Niven Morgan Gold Scent