Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Nuits de Scherrer Jean-Louis Scherrer dla kobiet

Nuits de Scherrer Jean-Louis Scherrer dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Nuits de Scherrer marki Jean-Louis Scherrer to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nuits de Scherrer został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, drzewo sandałowe, lilia, ambra, fiołek, zielone jabłko, frezja, wanilia, jaśmin, kadzidło, ylang-ylang, bergamotka i róża.

Pomarańcza Drzewo sandałowe Lilia Ambra Fiołek Zielone Jabłko Frezja Wanilia Jaśmin Kadzidło Ylang-ylang Bergamotka Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuits de Scherrer by Jean-Louis Scherrer.

Nuits de Scherrer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuits de Scherrer marki Jean-Louis Scherrer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuits de Scherrer marki Jean-Louis Scherrer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis 360° Paul Smith Paul Smith Women Michel Klein Cher Korloff Paris Kn°I Fragonard Fleur D`oranger Guerlain Idylle Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Voluspa Enfleurage Roberto Capucci Ballade a Venise Prince Matchabelli Luna Mystique InStyle Sex in The City Kiss