Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nuits Indiennes Jean-Louis Scherrer dla kobiet

Nuits Indiennes Jean-Louis Scherrer dla kobiet

Nuits Indiennes Jean-Louis Scherrer dla kobiet Zdjęcia Nuits Indiennes Jean-Louis Scherrer dla kobiet Zdjęcia

Nuits Indiennes marki Jean-Louis Scherrer to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nuits Indiennes został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Feisthauer. Nutami głowy są aldehydy, mandarynka, nuty owocowe, brzoskwinia, bergamotka i cytryna; nutami serca są bez, jaśmin, heliotrop, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, benzoes, cywet, wanilia i cedr.

Aldehydy Mandarynka Nuty owocowe Brzoskwinia Bergamotka Cytryna

Bez Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Konwalia Róża

Ambra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Benzoes Cywet Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuits Indiennes by Jean-Louis Scherrer.

L'Amour Fou

Nuits Indiennes Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Nuits Indiennes to orient w wersji łagodnej.
Perfumy są futerkowo ciepłe, ale nie przyprawowe, żywiczne i słodkawe - słodyczą kwiatów.
Na mojej skórze dominuje benzoes, heliotrop, fasola tonka i miły futerkowy akord zwierzęcy. Dopiero gdzieś głęboko pod spodem leżą owoce i inne kwiaty, i drewienka.
Myślę, że 20 lat temu to mogło być coś, jednak obecnie ten zapach nie robi na mnie wrażenia.
Pewnie też nastąpiła zmiana formuły, bo aromat nie jest ani szczególnie mocny, ani trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuits Indiennes marki Jean-Louis Scherrer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuits Indiennes marki Jean-Louis Scherrer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Issey Miyake Le Feu d'Issey Aramis Tuscany Per Donna Jil Sander Sensations Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Frapin 1270 Jil Sander Style Givenchy Organza Indecence Elizabeth Arden Red Door Givenchy Amarige Mariage Givenchy Extravagance d'Amarige Kenzo Flower by Kenzo Christian Dior Poison Tendre Guerlain Samsara Eau de Parfum Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Jil Sander Sun Delight Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Christian Lacroix Christian Lacroix Queen Latifah Queen of Hearts Jil Sander Jil Sander No 4