Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Miss Scherrer Jean-Louis Scherrer dla kobiet

Miss Scherrer Jean-Louis Scherrer dla kobiet

Mam: 1

Miss Scherrer marki Jean-Louis Scherrer to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Miss Scherrer został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, gruszka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są konwalia, róża i gardenia tahitańska; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Cytryna Amalfi Gruszka Liść czarnej porzeczki

Konwalia Róża Gardenia tahitańska

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Scherrer by Jean-Louis Scherrer.

Miss Scherrer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Scherrer marki Jean-Louis Scherrer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Scherrer marki Jean-Louis Scherrer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Avon Crystal Aura Montale Aoud Rose Petals Kate Moss Kate Emanuel Ungaro Divas Revlon Fire & Ice Cool Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Avon Spotlight Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Annayake Annayake Pour Elle Light Vera Wang Vera Wang Anniversary Brut Parfums Prestige Straw Hat