Marki » I-K » aromatyczno - wodne « Grupy

Immense Pour Homme Jean-Louis Scherrer dla mężczyzn

Immense Pour Homme Jean-Louis Scherrer dla mężczyzn

morski

Immense Pour Homme marki Jean-Louis Scherrer to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Immense Pour Homme został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raphael Haury. Nutami głowy są różowy pieprz, mandarynka, yuzu i liść figi; nutami serca są piwonia, goździk (przyprawa), jagody jałowca i woda morska; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, nuty drzewne i białe piżmo.

Różowy pieprz Mandarynka Yuzu Liść figi

Piwonia Goździk (przyprawa) Jagody jałowca Woda morska

Ambra Drzewo sandałowe Nuty drzewne Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Immense Pour Homme by Jean-Louis Scherrer.

Immense Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Immense Pour Homme marki Jean-Louis Scherrer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Immense Pour Homme marki Jean-Louis Scherrer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Mexx Mexx Ice Touch Man Lancetti Lancetti Mood Man Esprit Connect for Him Roxy Roxy Love Maitre Parfumeur et Gantier Camelia Chinois Adidas Fresh Impact Calypso Christiane Celle Calypso Marine Liz Claiborne Curve Wave S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo Strange Invisible Perfumes Peloponnesian