Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Immense Pour Femme Jean-Louis Scherrer dla kobiet

Immense Pour Femme Jean-Louis Scherrer dla kobiet

Miałem: 2

Immense Pour Femme Jean-Louis Scherrer dla kobiet Zdjęcia

Immense Pour Femme marki Jean-Louis Scherrer to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Immense Pour Femme został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są gardenia, orchidea, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Mandarynka Bergamotka

Gardenia Orchidea Jaśmin Heliotrop

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Immense Pour Femme by Jean-Louis Scherrer.

Immense Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Louis Scherrer Immense Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Louis Scherrer Immense Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Immense Pour Femme marki Jean-Louis Scherrer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Immense Pour Femme marki Jean-Louis Scherrer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Yukimi Gianfranco Ferre Essence d’eau Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Bijan Bijan With a Twist Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Ralph Lauren Love Ellie Perfume Ellie Nuit Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Oilily Oilily Ovation Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Ayala Moriel Moon Breath LR LR Classics Antigua