Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Un Jardin a Paris Jean Couturier dla kobiet

Un Jardin a Paris Jean Couturier dla kobiet

Miałem: 1

Un Jardin a Paris Jean Couturier dla kobiet Zdjęcia

Un Jardin a Paris marki Jean Couturier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Un Jardin a Paris został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka i yuzu; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, brzoskwinia i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Yuzu

Jaśmin Ylang-ylang Brzoskwinia Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Jardin a Paris by Jean Couturier.

Allure eau de parfum

Un Jardin a Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Couturier Un Jardin a Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Couturier Un Jardin a Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Jardin a Paris marki Jean Couturier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Jardin a Paris marki Jean Couturier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Rose Absolute Victoria`s Secret So In Love Tous Metallic Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Jardin de France Jasmine Avon Avon Smile Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 Tsi-La Organic Misaki Halle Berry Halle Pure Orchid Henri Bendel Jasmine & Tuberose Simone Cosac Profumi Bianca Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus