Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Paris Baroque Jean Couturier dla kobiet

Paris Baroque Jean Couturier dla kobiet

Paris Baroque Jean Couturier dla kobiet Zdjęcia Paris Baroque Jean Couturier dla kobiet Zdjęcia

Paris Baroque marki Jean Couturier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Paris Baroque został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są liczi, czerwona porzeczka, czarna porzeczka, brzoskwinia i frezja; nutami serca są neroli, róża, heliotrop, jaśmin i nuty pudrowe; nutami bazy są wanilia, paczula, cedr, ambra i piżmo.

Liczi Czerwona porzeczka Czarna porzeczka Brzoskwinia Frezja

Neroli Róża Heliotrop Jaśmin Nuty pudrowe

Wanilia Paczula Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Baroque by Jean Couturier.

Paris Baroque Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Couturier Paris Baroque, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Couturier Paris Baroque, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Baroque marki Jean Couturier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Baroque marki Jean Couturier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Air-Val International Minnie Mouse Bvlgari Jasmin Noir Creed Love in White Arrogance Glamour Floris China Rose Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Sarantis B.U. Trendy Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Morris Gocce di Napoleon Fifi Chachnil Fifi Chachnil Givenchy Play For Her