Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Paris Baroque Jean Couturier dla kobiet

Paris Baroque Jean Couturier dla kobiet

Paris Baroque Jean Couturier dla kobiet Zdjęcia Paris Baroque Jean Couturier dla kobiet Zdjęcia

Paris Baroque marki Jean Couturier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Paris Baroque został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są liczi, czerwona porzeczka, czarna porzeczka, brzoskwinia i frezja; nutami serca są neroli, róża, heliotrop, jaśmin i nuty pudrowe; nutami bazy są wanilia, paczula, cedr, ambra i piżmo.

Liczi Czerwona porzeczka Czarna porzeczka Brzoskwinia Frezja

Neroli Róża Heliotrop Jaśmin Nuty pudrowe

Wanilia Paczula Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Baroque by Jean Couturier.

Paris Baroque Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Couturier Paris Baroque, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Couturier Paris Baroque, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Baroque marki Jean Couturier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Baroque marki Jean Couturier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella in Two Amber Van Cleef & Arpels Van Cleef Kenzo Kashaya Escada Escada Margaretha Ley Ineke Evening Edged In Gold Slava Zaitsev Nikita Remy Latour Attractive Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) Christian Lacroix C`est La Vie Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women S.T. Dupont Miss Dupont Jeanne Arthes Arome Arthes