Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lilas Mauve Jean Couturier dla kobiet

Lilas Mauve Jean Couturier dla kobiet

Lilas Mauve marki Jean Couturier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lilas Mauve został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka, yuzu, brzoskwinia, melon, gruszka, liść czarnej porzeczki, gardenia i jaśminowiec; nutami serca są jaśmin, imbir, różowy pieprz, róża i bez; nutami bazy są wetyweria, piżmo i drzewo sandałowe.

Lima Mandarynka Yuzu Brzoskwinia Melon Gruszka Liść czarnej porzeczki Gardenia Jaśminowiec

Jaśmin Imbir Różowy pieprz Róża Bez

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilas Mauve by Jean Couturier.

Lilas Mauve Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Couturier Lilas Mauve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Couturier Lilas Mauve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilas Mauve marki Jean Couturier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilas Mauve marki Jean Couturier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 Jennifer Lopez Live Aftelier Cognac Victoria`s Secret Dream Angels Desire Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Franck Olivier Eau de Passion Women Sarantis B.U. Sexy Victoria`s Secret Delicate Petals Benetton Benetton Giallo Woman Rasasi Innocence Love Passport One Love Arno Sorel It Is Pinky