Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lilas Mauve Jean Couturier dla kobiet

Lilas Mauve Jean Couturier dla kobiet

Lilas Mauve marki Jean Couturier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lilas Mauve został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka, yuzu, brzoskwinia, melon, gruszka, liść czarnej porzeczki, gardenia i jaśminowiec; nutami serca są jaśmin, imbir, różowy pieprz, róża i bez; nutami bazy są wetyweria, piżmo i drzewo sandałowe.

Lima Mandarynka Yuzu Brzoskwinia Melon Gruszka Liść czarnej porzeczki Gardenia Jaśminowiec

Jaśmin Imbir Różowy pieprz Róża Bez

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilas Mauve by Jean Couturier.

Lilas Mauve Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Couturier Lilas Mauve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Couturier Lilas Mauve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilas Mauve marki Jean Couturier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilas Mauve marki Jean Couturier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Eau de Toilette Cacharel Promesse Van Cleef & Arpels Miss Arpels Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Elizabeth Arden Red Door Shimmer Jesse McCartney Wanted Massimo Dutti En Esencia Borghese Il Bacio Eclectic Collections Possessed Amway Wistful D.S. & Durga Pomelo Blossom Fiorucci Pin Up I M Funny