Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Eau Fraiche Jean Couturier dla kobiet

Eau Fraiche Jean Couturier dla kobiet

Miałem: 1

Eau Fraiche marki Jean Couturier to szyprowe perfumy dla kobiet. Eau Fraiche został wydany w 1974 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Fraiche by Jean Couturier.

Eau Fraiche Recenzje Perfum

Roma
Roma

Kupilam w ciemno dlatego, bo znam i lubie inna wode Jean Couterier - Coriandre.
Nut na fragrantice niet, ale ze zapach szyprowy, wiec pewnie jest tu bergamotka, cytryna, neroli, kwiat pomaranczy, pomarancza, galbanum, mech debowy. I musi byc tez amber. Pachnie troche jak woda kolonska, jest w stylu unisex... Glownie skorka pomaranczy z odrobinka ziol, moze kolendry, raz jest slodko, raz gorzkawo, naturalnie, potem pudrowo, troche jak dawne cukierki pudrowe, haha, pychotka, takie musujace lekko... wiec moze nie jest tak tragicznie. Jest inaczej, niz zwykle (u mnie, bo wole inny typ wod), po prostu.
Czuc w nich dziwna, brudna (ciekawa) nutke, moze wlasnie przez mech i jakies (stare hehe) drewno, czy liscie czarnej porzeczki. A moze ten lekki mrok robi paczula... Dobrze jednak, ze to szypr, przynajmniej jest to pachnidlo niejednoznaczne;-) Ciekawe, jak czuja je na mnie inni...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Couturier Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Couturier Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Fraiche marki Jean Couturier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Fraiche marki Jean Couturier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Byblos Blu Happy Hour Decleor L`original Geo. F. Trumper Curzon Cologne Royal Copenhagen Royal Copenhagen Roberto Capucci R de Capucci Ayala Moriel Rainforest Ayala Moriel Grin Brooksfield Brooksfield Men Long Lost Perfume Crepe de Chine Atelier Cologne Grand Neroli Schiaparelli Snuff Alviero Martini Urban Safari Man