Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jitrois Jean-Claude Jitrois dla kobiet

Jitrois Jean-Claude Jitrois dla kobiet

Jitrois Jean-Claude Jitrois dla kobiet Zdjęcia

Jitrois marki Jean-Claude Jitrois to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jitrois został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są goździk (roślina), gardenia i róża; nutami bazy są piżmo, ambra, fasolka tonka, wanilia i mirra.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Goździk (roślina) Gardenia Róża

Piżmo Ambra Fasolka tonka Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jitrois by Jean-Claude Jitrois.

Jitrois Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Claude Jitrois Jitrois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Claude Jitrois Jitrois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jitrois marki Jean-Claude Jitrois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jitrois marki Jean-Claude Jitrois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Iceberg The Iceberg Fragrance Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Fred Hayman Touch Lolita Lempicka Si Lolita Juicy Couture Couture Couture Essentially Me White Blooms Essentially Me Fauve Gloria Vanderbilt Reverie Corine de Farme Samoa Shakira S O Boticario Floratta Ruby