Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Ombre Rose L'Original Jean Charles Brosseau dla kobiet

Ombre Rose L'Original Jean Charles Brosseau dla kobiet

Ombre Rose L'Original Jean Charles Brosseau dla kobiet Zdjęcia Ombre Rose L'Original Jean Charles Brosseau dla kobiet Zdjęcia Ombre Rose L'Original Jean Charles Brosseau dla kobiet Zdjęcia

Ombre Rose L'Original marki Jean Charles Brosseau to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ombre Rose L'Original został wydany w 1981 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są aldehydy, brzoskwinia, brazylijskie drzewo różane i geranium; nutami serca są drzewo sandałowe, korzeń irysa, wetyweria, ylang-ylang, konwalia, cedr i róża; nutami bazy są miód, irys, fasolka tonka, cynamon, piżmo, wanilia i heliotrop.

Aldehydy Brzoskwinia Brazylijskie drzewo różane Geranium

Drzewo sandałowe Korzeń irysa Wetyweria Ylang-ylang Konwalia Cedr Róża

Miód Irys Fasolka tonka Cynamon Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ombre Rose L'Original by Jean Charles Brosseau.

Powder Flowers
Baby Rose Jeans
Lutece

Ombre Rose L'Original Recenzje Perfum

Tiki Tiki Tak
Tiki Tiki Tak

Mój najlepszy puder na równi z Vivienne Westwood Boudoir.
Ale.... gdy Boudoir puder pokochają kobiety od dwudziestolatek do 101 :) i mogą kupić "w ciemno" to Ombre Rose L'Original trzeba przed zakupem jednak przetestować. To jest typowy kremowy puder, puder, puder bez żadnej innej nutki. Jeśli choć troszkę nie lubisz pudru, nie kupuj w ciemno bo nie wytrzymasz kochana :). Szczerze- ja do niego dojrzałam :D. Kocham, polecam, ale testujcie przed zakupem.

Lalika
Lalika

Pudrowo-kwiatowy przykład z lat 80-tych. To klasyk, lecz w miarę szybko się nudzi. Ogólnie jest Ok, jednak zamiast tego zapachu poleciłabym Royal Muska.

Melitele
Melitele

Zapach który kojarzy mi się z drogim pudrem. Ma w sobie coś stonowanego, powściągliwego, klasycznego.
W moim odbiorze jest chłodny i poukładany. Jak idealnie ułożona fryzura lub nienaganny makijaż. Niczym sukienka zapinana pod szyję ale na tyle dopasowana by pobudzić wyobraźnię i wyłonić prawdziwą kobiecość. Zapach ten nie krzyczy, nie świdruje w nosie. Spokojnie usadawia się na skórze i umila cały dzień.

Ombre Rose to przede wszystkim zapach pudru - miękkiego, kosmetycznego, pachnącego różą, irysem i szczyptą drewna sandałowego.

Początek jest bardzo duszący, zatykający wręcz. Później zapach coraz bardziej się uspokaja i niestety z godziny na godzinę cichnie.

Wielka szkoda, bo to jeden z tych zapachów najbardziej zbliżonych do mojego ideału, ale brak trwałości to dla mnie bardzo duża wada.

amanda
amanda

Delikatnie przypudrowane kwiaty na sandałowej ciepłej bazie.
Bez krzykliwości, spokojne i stonowane kwiatowe perfumy.
Do lekkiego noszenia kiedy chce się pachnieć czymś nieskomplikowanym, ale zarazem czymś wyważonym.
Dobry zapach dla na popołudniowe wiosenno letnie spacery, czy spotkania w gronie znajomych jak i również do pracy.
Zdecydowanie bliskoskórne, może nie robiące jakiegoś wrażenia, ale zupełnie bezpieczne a przecież takich czasem też się potrzebuje.

perfumeholic88
perfumeholic88

Dla mnie ta kompozycja jest poprostu nudna i nijaka, ale cóź poradzę kiedy słabo się na mnie rozwija i dominuje jedynie dojrzała, pudrowa róża i równie pudrowy irys? Ja tu nie czuję nic więcej, mimo, że chyba powinnam.Ten zapach wcale nie jest dla mnie ciężki, może ciut za bardzo pudrowy. Nie wyzwala we mnie żadnych głębszych emocji. Jest,a jakby go nie było.

Izabela
Izabela

Klasyczne, kwiatowe perfumy.
Bogactwo nut aż zapiera dech w piersiach.
Nuty kwiatowe (róża, irys, heliotrop) wspaniale przeplatają się z fasolką tonka, wanilią, miodem i piżmem.
Klasyka w najlepszym wydaniu. Perfumy w stylu szkoły vintage.
Dzisiaj już tak bogatych i charakterystycznych perfum prawie się nie komponuje.
Dla wielbicielek klasyki must have.

EJo
EJo

Miękka, kobieca, pudrowa róża. Niedzisiejszy, niekrzykliwy, urokliwy zapach leniwego, niezbyt słonecznego popołudnia w letnim, nagrzanym ogrodzie. Przylega do skóry jak koronkowa rękawiczka, nie odstaje od noszącej - którą mogłaby być notabene zwiewna i delikatna arystokratka z lat 20/30 - powiedzmy Nina z Dyzmy :))) Bardzo romantyczny i czarowny - na mnie ewoluuje w stronę intymnego zapachu suchego różanego pudru przełamanego przykurzoną wonią korzenia irysa, w tle drzewo sandałowe i piżmo. Lekko nierzeczywisty - dla mnie przywołuje wizję świata , który już odszedł w niepamięć - ot, takie "przeminęło z wiatrem"...

Lubię ogromnie, chyba skuszę się na kolejną flaszkę.

vertigo
vertigo

Ombre Rose to zdecydowanie zapach dla miłośników klasyki kwiatowej.

To róża mocno pudrowa ziemną pudrowością irysa i aksamitnym, choć mało soczystym ciepłem brzoskwini. Może raczej to skórka brzoskwiniowa. Mocno wyczuwalna jest też ziemno-drzewna nuta, która mi kojarzy się z nielubianym przeze mnie oudem, a tu pewnie odpowiada korzeniowi irysa. Trochę ciepłych nut w bazie.

Podsumowując: aby polubić tę różę, trzeba przynajmniej lubić też irys i brzoskwinię.

Bardzo mocny, ciężkawy i vintage :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ombre Rose L'Original marki Jean Charles Brosseau. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ombre Rose L'Original marki Jean Charles Brosseau reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel LouLou Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Chanel Chanel N°5 Slava Zaitsev Maroussia Estée Lauder Sensuous Yves Rocher Voile d'Ambre Salvador Dali Laguna Frapin 1270 Christian Dior Dolce Vita Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Lancome Poeme Cacharel Eden Miraculum Pani Walewska Noir Miraculum Pani Walewska White M. Micallef Gaiac Revlon Ciara Estée Lauder Cinnabar Givenchy Organza Thierry Mugler Alien Lanvin Arpege