Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fruit de Bois Jean Charles Brosseau dla mężczyzn

Fruit de Bois Jean Charles Brosseau dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Fruit de Bois marki Jean Charles Brosseau to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Fruit de Bois został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Martine Pallix. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, jałowiec, szałwia muszkatołowa i geranium; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Jałowiec Szałwia muszkatołowa Geranium

Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fruit de Bois by Jean Charles Brosseau.

Fruit de Bois Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Charles Brosseau Fruit de Bois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Charles Brosseau Fruit de Bois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fruit de Bois marki Jean Charles Brosseau. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fruit de Bois marki Jean Charles Brosseau reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Energy Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Ferrari Ferrari Light Essence Il Profvmo Touaregh Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Giorgio Armani Onde Vertige Donna Karan DKNY Love from New York for Men Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative La Perla Grigioperla Essence Roxana Illuminated Perfume Sierra Caswell Massey Greenbriar