Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Jean Charles Brosseau dla kobiet

Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Jean Charles Brosseau dla kobiet

Fleurs d`Ombre Violette - Menthe marki Jean Charles Brosseau to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Fleurs d`Ombre Violette - Menthe został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są melon i mięta; nutami serca są fiołek parmeński, róża, biała lilia i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, korzeń irysa, truskawka i kokos.

Melon Mięta

Fiołek parmeński Róża Biała lilia Ylang-ylang

Drzewo sandałowe mech dębowy Korzeń irysa Truskawka Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs d`Ombre Violette - Menthe by Jean Charles Brosseau.

Les Exclusifs de Chanel Misia
La Violette
Meteorites
She Wood Velvet Forest Wood

Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Recenzje Perfum

Lalika
Lalika

Jest jak słodziudki kwiatuszek. Dla młodych kobiet. Trwa, trwa, trwa... Jest niezmordowany. Świetnie nasyca wonią odzież. Nosi się lekko, gdyż jest bardzo przyjemny, nie narzucający się, jednak wyczuwalny. Klasyk.

Pawlo
Pawlo

Fakt, marka mało znana w Polsce. W krajach europejskich nie widziałem jej w sieciowych perfumeriach ( a dużo jeżdżę i chadzam po perfumeriach za granicą w poszukiwaniu ciekawych zapachów dla żony), za to w firmowych butikach tak.Oraz w luksusowych perfumeriach oferujacych niszowe marki.Brosseau ma całkiem niezłe zapachy, na pewno nieco wyróżniające się od współczesnej masowej produkcji.Żona ma Ombre Rose L'Original i Fleurs d`Ombre Violette - Menthe, oraz zestaw miniaturek w firmowym opakowaniu. Wszystkie pachną nietuzinkowo.

Zebra35
Zebra35

Marka luksusowa powstała w 1955 roku, pierwszy zapach wypuszczając w 1981. Mało znana, ponieważ jej zapachy traktowane są jako "niszowe" więc nie są rozprowadzane w sieciowych perfumeriach. Standardowa cena rynkowa zapachów serii Fleurs d'Ombre to 320,00/100ml. Nie wiem , czy to "tanio"....Zapach Fleurs D'Ombre Violette-Menthe jest idealny na wiosnę i lato. Nie lubię zapachu mięty, ale w tej wodzie tworzy ona doskonałą kompozycję z fiołkiem i dodaje zapachowi ziołowej świeżości.Zapach kojarzy się z lasem, polami,wakacjami. Wyczuwalne kwiaty dodają romantyzmu, mięta świeżości a kokos i sandał powodują, ze zapach jest lekko zmysłowy. Zdecydowanie interesująca woda, polecam miłośniczkom zapachów niszowych, które lubią zapachy klasyczne a nie "udziwnione".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs d`Ombre Violette - Menthe marki Jean Charles Brosseau. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs d`Ombre Violette - Menthe marki Jean Charles Brosseau reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Feminite du Bois Caron Aimez - Moi M. Micallef Royal Muska Donna Karan Black Cashmere M. Micallef Ylang in Gold Tom Ford Jasmin Rouge The Different Company Sublime Balkiss Priscilla Presley Indian Summer Torrente L`Or de Torrente Humiecki & Graef Blask Guerlain Shalimar Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Etro Etra Etro Shiseido Feminite du Bois Hermes Elixir des Merveilles Serge Lutens Daim Blond Montale Intense Cafe Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Christian Dior Midnight Poison Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca