Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Jean Charles Brosseau dla kobiet

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Jean Charles Brosseau dla kobiet

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas marki Jean Charles Brosseau to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są ananas, melon i zielone liście; nutami serca są bez, kwiat pomarańczy, jaśmin i konwalia; nutami bazy są nektarynka, brzoskwinia i białe piżmo.

Ananas Melon Zielone liście

Bez Kwiat pomarańczy Jaśmin Konwalia

Nektarynka Brzoskwinia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas by Jean Charles Brosseau.

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Czy to słoneczny letni dzień, czy najbardziej ponury jesienny wieczór - od dłuższego czasu zyskuję pewność, że ja i moja skóra najbardziej kochamy w perfumach kwiaty.
Fleurs d'Ombre Jasmin Lilas wyrywa mnie z jesiennego obniżonego nastroju. Jakie to proste, a jakie śliczne, ujmujące, radosne.
Bez i białe kwiaty razem z listkami- słodkie i troszeczkę gumowate, ale lekkie, zielone, fantastycznie wilgotne.
Nie przepadam za brzoskwiniami w perfumach, ich aksamitna słodkość zawsze lekko mnie przydusza i przygniata, ale tu nie wyczuwam ani grama tych owoców.
Jest za to świeżo skoszona trawa, chłodna od rosy.
Nie mogę się doczekać kolejnego testu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas marki Jean Charles Brosseau. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas marki Jean Charles Brosseau reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Donna Karan DKNY Summer 2008 LR Carmen Electra s.Oliver Love 2008 Jardin de France Eau perlee Marc Jacobs Apple Splash Marc Jacobs Pomegranate Splash Coach Coach Poppy La Bouquetiere La Creatrice LR LR Classics Martinique Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai Strange Invisible Perfumes Tropical Vial