Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Jean Charles Brosseau dla kobiet

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Jean Charles Brosseau dla kobiet

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas marki Jean Charles Brosseau to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są ananas, melon i zielone liście; nutami serca są bez, kwiat pomarańczy, jaśmin i konwalia; nutami bazy są nektarynka, brzoskwinia i białe piżmo.

Ananas Melon Zielone liście

Bez Kwiat pomarańczy Jaśmin Konwalia

Nektarynka Brzoskwinia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas by Jean Charles Brosseau.

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Recenzje Perfum

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas by Jean Charles Brosseau 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas marki Jean Charles Brosseau. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas marki Jean Charles Brosseau reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Chopard Wish Pink Diamond Gucci Envy Me Lancome Aroma Sun s.Oliver Love 2008 Ella Mikao Yujin Gold O Boticario Egeo Bronnley Apricot & Almond Adidas Adidas Fresh Escape Mariah Carey Lollipop Bling Honey Des Filles a la Vanille Je T'aime Royal Apothic Venetian Grove