Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Atlas Cedar Jean Charles Brosseau dla mężczyzn

Atlas Cedar Jean Charles Brosseau dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Atlas Cedar marki Jean Charles Brosseau to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Atlas Cedar został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są klementynka, rabarbar, bergamotka, tangeryna, melon, nuty zielone i nuty morskie; nutami serca są gałka muszkatołowa, jaśmin, kardamon i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, korzeń irysa i tuja.

Klementynka Rabarbar Bergamotka Tangeryna Melon Nuty zielone Nuty morskie

Gałka muszkatołowa Jaśmin Kardamon Cynamon

Drzewo sandałowe Korzeń irysa Tuja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Atlas Cedar by Jean Charles Brosseau.

Quorum Silver
Acqua di Gioia

Atlas Cedar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Charles Brosseau Atlas Cedar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Charles Brosseau Atlas Cedar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Atlas Cedar marki Jean Charles Brosseau. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Atlas Cedar marki Jean Charles Brosseau reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Fahrenheit Summer Chevignon Chevignon CC Davidoff Good Life Yves Saint Laurent L'Homme Al-Rehab Silver Etienne Aigner Suede Edition Women Neil Morris Clear Sonoma Scent Studio Egyptian Musk Jovan Jovan Musk for Men Loewe Loewe 7 CnR Create Leo for Men Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki