Marki » I-K » orientalne « Grupy

Solar'1 Jazmin Sarai dla kobiet i mężczyzn

Solar'1 Jazmin Sarai dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
Solar'1 Jazmin Sarai dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Solar'1 marki Jazmin Sarai to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Solar'1 został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dana El Masri. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, osmantus, kakao, ziele angielskie, labdanum i piżmo.

Imbir Osmantus Kakao Ziele angielskie Labdanum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solar'1 by Jazmin Sarai.

Solar'1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jazmin Sarai Solar'1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jazmin Sarai Solar'1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solar'1 marki Jazmin Sarai. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solar'1 marki Jazmin Sarai reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Revlon Ciara Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Boucheron Initial Perle de Soleil Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Lavanila Laboratories Pure Vanilla Yves Rocher Venise Legendary Fragrances Treasure Island biehl parfumkunstwerke eo01 Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Parfum d`Empire Wazamba L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme