Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Gold Jay Z dla mężczyzn

ozonowy
Gold Jay Z dla mężczyzn Filmy Gold Jay Z dla mężczyzn Filmy
Gold Jay Z dla mężczyzn Zdjęcia

Gold marki Jay Z to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Gold został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są imbir, grejpfrut, jagoda i kardamon; nutami serca są wetyweria, różowy pieprz, lawenda i liść fiołka; nutami bazy są ambra, drzewo tekowe, wanilia i mirra.

Imbir Grejpfrut Jagoda Kardamon

Wetyweria Różowy pieprz Lawenda Liść fiołka

Ambra Drzewo tekowe Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold by Jay Z.

Gold Recenzje Perfum

Gold by Jay Z 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jay Z Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jay Z Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold marki Jay Z. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold marki Jay Z reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Alfred Sung Hei Exte J`S Exte Man Avon Wild Country Azzaro Cockpit Charles Jourdan Un Homme Rochas Moustache Andy Warhol Andy Warhol pour Homme Faconnable Faconnable Homme Rance 1795 Triomphe Millesime Czech & Speake Oxford & Cambridge Luciano Soprani 2 Black Phoenix Alchemy Lab Volt