Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mister Jasper Conran dla mężczyzn

Mister Jasper Conran dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

tytoniowy
Mister Jasper Conran dla mężczyzn Zdjęcia Mister Jasper Conran dla mężczyzn Zdjęcia Mister Jasper Conran dla mężczyzn Zdjęcia Mister Jasper Conran dla mężczyzn Zdjęcia Mister Jasper Conran dla mężczyzn Zdjęcia

Mister marki Jasper Conran to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Mister został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są pelargonia, bazylia i dzięgiel; nutami serca są fasolka tonka, paczula i nuty drzewne; nutami bazy są piżmo i tytoń.

Pelargonia Bazylia Dzięgiel

Fasolka tonka Paczula Nuty drzewne

Piżmo Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mister by Jasper Conran.

Mister Recenzje Perfum

xentrix
xentrix

zapach dla eleganckiego faceta.Komponował bedzie sie doskonale z facetem ubranym w marynarke,garnitur, o nienagannych manierach.Tak chyba został skrojony i takie jest jego przeznaczenie. Wymaga elegancji co najmniej umiarkowanej.Jakos do jeansów i T-shirta mi nie bardzo pasuje,o dresie juz nie wspomne nawet.Co do kompozycji to jest niespotykana. Pachnie dosyć oryginalnie .Otwarcie jest mocne - troche nawet zbyt mocne i to chyba jest najgorszy moment pachnidła. Pózniej sie uspokaja i robi sie bardzo przyjemnie,nie drażni , nie uwiera. Trwałosc na mnie 7 godzin , projekcja średnia (umiarkowana) - ale taka chyba miała byc.Dodam jeszcze, że dla mnie składniki są dobrze "zmieszane" , nie wyczuwam tutaj jakiegos składnika , który dominuje zagłuszając pozostałe.Dobre pachnidło i tyle w temacie...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jasper Conran Mister, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jasper Conran Mister, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mister marki Jasper Conran. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mister marki Jasper Conran reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Safari for Men Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Van Cleef & Arpels Tsar Escada Escada Sentiment pour Homme Kenneth Cole Reaction Thermal Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Lorenzo Siena Palio Demeter Fragrance Dirt Truefitt & Hill Freshman D.S. & Durga Juniper Best Company Best Company