Marki » I-K » aromatyczno - zielone « Grupy

Jasper Conran II Man Jasper Conran dla mężczyzn

Jasper Conran II Man Jasper Conran dla mężczyzn

ozonowy

Jasper Conran II Man marki Jasper Conran to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są werbena cytrynowa, petitgrain, grejpfrut i lawenda; nutami serca są liść bananowca, herbata i neroli; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Werbena cytrynowa Petitgrain Grejpfrut Lawenda

Liść bananowca Herbata Neroli

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasper Conran II Man by Jasper Conran.

Jasper Conran II Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jasper Conran Jasper Conran II Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jasper Conran Jasper Conran II Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasper Conran II Man marki Jasper Conran. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasper Conran II Man marki Jasper Conran reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Hugo Boss Hugo Adidas Adidas 3 Frozen Alfred Dunhill Desire Blue L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette Hugo Boss Hugo Spray Jardin de France The vert Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Opus Oils Absintheo Creed Baie de Genievre Aftelier Trevert Demeter Fragrance Cypress Demeter Fragrance Grass