Marki » I-K » aromatyczno - zielone « Grupy

Jasper Conran II Man Jasper Conran dla mężczyzn

Jasper Conran II Man Jasper Conran dla mężczyzn

ozonowy

Jasper Conran II Man marki Jasper Conran to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są werbena cytrynowa, petitgrain, grejpfrut i lawenda; nutami serca są liść bananowca, herbata i neroli; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Werbena cytrynowa Petitgrain Grejpfrut Lawenda

Liść bananowca Herbata Neroli

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasper Conran II Man by Jasper Conran.

Jasper Conran II Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jasper Conran Jasper Conran II Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jasper Conran Jasper Conran II Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasper Conran II Man marki Jasper Conran. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasper Conran II Man marki Jasper Conran reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Perry Ellis Perry Man Hugo Boss Hugo Spray L`Erbolario Te Verde (Green Tea) Lush Go Green DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch Nina Ricci Signoricci M∙A∙C Creations Greenify Creed Baie de Genievre Parfums Berdoues Thea Verde Demeter Fragrance Bamboo Thymes Lavender Thymes Olive Leaf