Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jasper Conran II Jasper Conran dla kobiet

Jasper Conran II Jasper Conran dla kobiet

ziołowy

Jasper Conran II marki Jasper Conran to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są petitgrain, werbena cytrynowa i bazylia; nutami serca są jaśmin, mandarynka i geranium; nutami bazy są wetyweria, piwonia i piżmo.

Petitgrain Werbena cytrynowa Bazylia

Jaśmin Mandarynka Geranium

Wetyweria Piwonia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasper Conran II by Jasper Conran.

Jasper Conran II Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jasper Conran Jasper Conran II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jasper Conran Jasper Conran II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasper Conran II marki Jasper Conran. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasper Conran II marki Jasper Conran reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Blue Romance Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Roberto Verino VV Tropic Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Fiorucci Fiorucci Love You Victoria`s Secret Secret Crush Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light Marella Ferrera Marella Ferrera Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink Oriflame The Babes Passion Berry Anna Sui Forbidden Affair Rance 1795 Helene