Marki » I-K » szyprowo - owocowe « Grupy

Jasper Conran Her Jasper Conran dla kobiet

Jasper Conran Her Jasper Conran dla kobiet

Jasper Conran Her Jasper Conran dla kobiet Zdjęcia

Jasper Conran Her marki Jasper Conran to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jasper Conran Her został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są imbir, cytryna i paragwajski petitgrain; nutami serca są lima, ylang-ylang i geranium; nutami bazy są ambra, piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Imbir Cytryna Paragwajski petitgrain

Lima Ylang-ylang Geranium

Ambra Piżmo mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasper Conran Her by Jasper Conran.

Jasper Conran Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jasper Conran Jasper Conran Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jasper Conran Jasper Conran Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasper Conran Her marki Jasper Conran. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasper Conran Her marki Jasper Conran reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Rochas Femme Rochas Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Gucci Gucci Rush Rochas Rochas Soleil Montale Chypre - Fruite Frederic Malle Le Parfum de Therese Guerlain Guet Apens biehl parfumkunstwerke pc02 Jean Patou Colony DSH Perfumes Cimabue (Italian Journey no. 8) Molinard Miss Habanita DSH Perfumes Mata Hari