Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Violette Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Violette Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Violette Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violette Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violette Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violette Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Violette marki Jardin de France to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutę głowy stanowi fiołek; nutami serca są róża i jaśmin; nutą bazy jest piżmo.

Fiołek

Róża Jaśmin

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violette by Jardin de France.

Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violette marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violette marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink St. John St. John Eau de Parfum Floris Tuberose Ted Lapidus Lovely Fantasme Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Emilio Pucci Vivara Black Edition Lucy B Tropical Gardenia Christian Tortu Christian Tortu Eau de Toilette Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum Potter & Moore Orange Flower and Amber Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set