Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Urban Tweed Jardin de France dla mężczyzn

Urban Tweed Jardin de France dla mężczyzn

Urban Tweed Jardin de France dla mężczyzn Zdjęcia

Urban Tweed marki Jardin de France to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Urban Tweed został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, czerwone jabłko, Śliwka, woda morska, drzewo kaszmirowe, skóra, ambra, czarna dalbergia i jodła.

Fiołek Czerwone jabłko Śliwka Woda morska Drzewo kaszmirowe Skóra Ambra Czarna dalbergia Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban Tweed by Jardin de France.

Urban Tweed Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Urban Tweed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Urban Tweed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban Tweed marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban Tweed marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Samsara Eau de Parfum Serge Lutens Vetiver Oriental Versace Versus Uomo Givenchy Pi Original Code Montale Vetiver Des Sables Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Burberry Burberrys Lili Bermuda Cedar Smell Bent Incensed Les Nez Let Me Play the Lion Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi