Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Urban Tweed Jardin de France dla mężczyzn

Urban Tweed Jardin de France dla mężczyzn

Urban Tweed Jardin de France dla mężczyzn Zdjęcia

Urban Tweed marki Jardin de France to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Urban Tweed został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, czerwone jabłko, Śliwka, woda morska, drzewo kaszmirowe, skóra, ambra, czarna dalbergia i jodła.

Fiołek Czerwone jabłko Śliwka Woda morska Drzewo kaszmirowe Skóra Ambra Czarna dalbergia Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban Tweed by Jardin de France.

Urban Tweed Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Urban Tweed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Urban Tweed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban Tweed marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban Tweed marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession Night for Men Chanel Coco Mademoiselle FCUK FCUK Him Keiko Mecheri Patchoulissime Bijan DNA for Men 2004 Ellen Tracy Ellen Tracy The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Yves Rocher Hoggar Penhaligon`s Hammam Bouquet Annick Goutal Sables Liz Claiborne Spark Seduction for Men Jaguar Jaguar Marc II