Marki » I-K » aromatyczno - zielone « Grupy

Tabac Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Tabac Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Tabac Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tabac Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tabac Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tabac Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tabac marki Jardin de France to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są tytoń i cytryna amalfi; nutami serca są róża, fiołek i przyprawy; nutami bazy są wanilia, piżmo i paczula.

Tytoń Cytryna Amalfi

Róża Fiołek Przyprawy

Wanilia Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabac by Jardin de France.

Tabac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Tabac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Tabac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabac marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabac marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Hugo Boss Hugo Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Liz Claiborne Curve for Men Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer Jardin de France The vert Ted Lapidus Creation The Vert Aftelier Trevert Demeter Fragrance Cypress Demeter Fragrance Bamboo Thymes Lavender Jacques Bogart Eau Fresh