Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Shaiming Jardin de France dla kobiet

Shaiming Jardin de France dla kobiet

Shaiming Jardin de France dla kobiet Zdjęcia Shaiming Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Shaiming marki Jardin de France to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Shaiming został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i cytryna amalfi; nutami serca są osmantus, kwiat lipy, róża, frezja, konwalia, brzoskwinia i zielone jabłko; nutami bazy są jaśmin, ambra, piżmo i wanilia.

Grejpfrut Mandarynka Cytryna Amalfi

Osmantus Kwiat lipy Róża Frezja Konwalia Brzoskwinia Zielone Jabłko

Jaśmin Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shaiming by Jardin de France.

Shaiming Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Shaiming, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Shaiming, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shaiming marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shaiming marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Roberto Verino Mellow Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea Lancome Miracle Ultra Pink Victoria`s Secret Dream Angels Desire Aubusson Histoire D`Amour 2 Ulric de Varens Mini Pretty Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Springfield SPF Woman Perry Ellis 18 Fresh Memoirs of a Geisha