Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Secret Hesperide Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Secret Hesperide Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Secret Hesperide Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Secret Hesperide marki Jardin de France to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Secret Hesperide został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i cytryna; nutami serca są petitgrain, gałka muszkatołowa i goździk (przyprawa); nutami bazy są cedr i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Cytryna

Petitgrain Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa)

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secret Hesperide by Jardin de France.

Secret Hesperide Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Secret Hesperide, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Secret Hesperide, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secret Hesperide marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secret Hesperide marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Givenchy Eau Torride Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Bensimon Cologne Bensimon 2005 Jo Wood Organics Amka Burberry Burberry Summer Men 2009 Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Baxter of California Bravado2 Aqaba Aqaba for Men Smell Bent Hippie Holidaze Keiko Mecheri Sanguine Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil