Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ouranos Eau Celeste Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Ouranos Eau Celeste Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Ouranos Eau Celeste Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ouranos Eau Celeste marki Jardin de France to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ouranos Eau Celeste został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Justine Brivet. Nutami głowy są mirt, cytron, bergamotka i cytryna; nutami serca są kardamon, jaśmin i Żywica elemi; nutami bazy są cedr, drzewo gwajakowe i mech dębowy.

Mirt Cytron Bergamotka Cytryna

Kardamon Jaśmin Żywica elemi

Cedr Drzewo gwajakowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ouranos Eau Celeste by Jardin de France.

Notre Flore Myrte

Ouranos Eau Celeste Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Cytrusów moc!
Nie jestem fanką zapachów cytrusowych. Ale teraz, w środku zimy, ten zapach mnie oczarował.
Przeniósł mnie w letni czas, do hesperydowego raju...tam, gdzie zapach jaśminu i mirtu (aczkolwiek ultra delikatny) miesza się z nutami roziskrzonych cytrusów (z cytronem na czele).
Zapach nie jest przekombinowany, jest aromatyczny oraz bardzo energetyczny, jednocześnie nie jest banalny.
Może się podobać.
Moim zdaniem to mega optymistyczna dawka witaminy C we flakonie.
Stawia na nogi!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Ouranos Eau Celeste, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Ouranos Eau Celeste, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ouranos Eau Celeste marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ouranos Eau Celeste marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pacifica Avalon Juniper Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Creed Windsor Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur Kanøn Kanon for Men Lord`s Jester Selene Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Oriflame Embrace Him Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Aveda Chakra 1 Motivation GianMarco Venturi GMV 2001 Eisenberg J'ose