Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Osiris Eau Eternelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Osiris Eau Eternelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Osiris Eau Eternelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Osiris Eau Eternelle marki Jardin de France to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Osiris Eau Eternelle został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Justine Brivet. Nutami głowy są litsea cubeba, mandarynka, imbir i petitgrain; nutami serca są róża, szafran, goździk (przyprawa) i gałka muszkatołowa; nutami bazy są piżmo i paczula.

Litsea cubeba Mandarynka Imbir Petitgrain

Róża Szafran Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osiris Eau Eternelle by Jardin de France.

Osiris Eau Eternelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Osiris Eau Eternelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Osiris Eau Eternelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osiris Eau Eternelle marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osiris Eau Eternelle marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Calvin Klein Obsession Victoria`s Secret Rapture Salvador Dali Le Roy Soleil Byredo Chembur L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Karl Lagerfeld KL Homme Culti Terraforte Police Pure Police Pure DNA Homme Ayala Moriel Razala Joop! Joop! Homme Hot Contact UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han SoOud Hajj