Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Oeillet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Oeillet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
Oeillet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oeillet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oeillet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oeillet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oeillet marki Jardin de France to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są pomarańcza i papryka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin i cynamon; nutami bazy są wanilia i ylang-ylang.

Pomarańcza Papryka

Goździk (roślina) Jaśmin Cynamon

Wanilia Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oeillet by Jardin de France.

Oeillet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Oeillet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Oeillet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oeillet marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oeillet marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Liz Claiborne Bora Bora Betty Barclay Saphir Estée Lauder Pleasures Summer Fun Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Avon Odyssey Lancome Attraction Summer Joya Venom Penhaligon`s Gardenia Revlon Pink Happiness Principessa Beauty Bellocia