Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Naturelle marki Jardin de France to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są petitgrain, róża i cytryna amalfi; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Pomarańcza

Petitgrain Róża Cytryna Amalfi

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Naturelle by Jardin de France.

Naturelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Naturelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Naturelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Naturelle marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Naturelle marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Paris Hilton Heir Benetton B. United Man Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 David & Victoria Beckham Instinct After Dark Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Aveda Chakra 7 Bliss Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Fred Hayman Hollywood for Men Demeter Fragrance White Russian Norma Kamali Lavande Caswell Massey English Lavander Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville