Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Naturelle Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Naturelle marki Jardin de France to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są petitgrain, róża i cytryna amalfi; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Pomarańcza

Petitgrain Róża Cytryna Amalfi

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Naturelle by Jardin de France.

Naturelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Naturelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Naturelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Naturelle marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Naturelle marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Liz Claiborne Bora Bora for Men Perry Ellis Portfolio Green for Men Oriflame Free Attitude Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Riva L`Altra Follia Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Puma Urban Motion for Him Fred Hayman Touch With Love for Men Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli M∙A∙C MAC Creations Hue: Naked Honey Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme