Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Muguet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Muguet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Muguet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Muguet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Muguet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Muguet Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muguet marki Jardin de France to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są konwalia i nuty zielone; nutami serca są jaśmin i róża; nutą bazy jest piżmo.

Konwalia Nuty zielone

Jaśmin Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muguet by Jardin de France.

Muguet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Muguet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Muguet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muguet marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muguet marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lostmarch Ael-Mat Iceberg Iceberg Effusion Woman Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy Yves Rocher Ode a la Vie Acorelle Baies Sauvages Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense Versace Versace Essence Etheral Royal Apothic Japonesque Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Sarah Jessica Parker Dawn Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman