Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Lilas Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Lilas Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Lilas Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lilas Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lilas Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lilas Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lilas marki Jardin de France to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutę głowy stanowi bez; nutami serca są jaśmin i róża; nutą bazy jest piżmo.

Bez

Jaśmin Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilas by Jardin de France.

Lilas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Lilas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Lilas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilas marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilas marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Avon Rare Pearls Annick Goutal Passion Philosophy Baby Grace Natura Amor America Paramela Payot Pavlova The Healing Garden Sheer Passion Korres Rose Wood Blackcurrant Cyclamen Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage American Beauty Beloved