Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Lavande Exquise Jardin de France dla kobiet

Lavande Exquise Jardin de France dla kobiet

Lavande Exquise Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Lavande Exquise marki Jardin de France to aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lavande Exquise został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi lawenda; nutami serca są lawenda i głóg; nutami bazy są wanilia, kumaryna, piżmo i lukrecja.

Lawenda

Lawenda Głóg

Wanilia Kumaryna Piżmo Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavande Exquise by Jardin de France.

Lavande Exquise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Lavande Exquise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Lavande Exquise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavande Exquise marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavande Exquise marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton Benetton White Night Man Davidoff Cool Water Freeze Me Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Candie`s Candie`s Men Paul Sebastian PS Fine Cologne Renee L`Eau Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Demeter Fragrance Always Focused Liz Earle Botanical Essence No.1 Solinotes Coco Florascent Aqua Aromatica Lavande