Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Lavande Exquise Jardin de France dla kobiet

Lavande Exquise Jardin de France dla kobiet

Lavande Exquise Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Lavande Exquise marki Jardin de France to aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lavande Exquise został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi lawenda; nutami serca są lawenda i głóg; nutami bazy są wanilia, kumaryna, piżmo i lukrecja.

Lawenda

Lawenda Głóg

Wanilia Kumaryna Piżmo Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavande Exquise by Jardin de France.

Lavande Exquise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Lavande Exquise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Lavande Exquise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavande Exquise marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavande Exquise marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda The Body Shop Amorito Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Michael Jordan 23 Gap G7 Bold Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Jeanne Arthes Love Generation Freedom Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Playboy Playboy Malibu Jaguar Jaguar for Men D.S. & Durga Burning Barbershop Solinotes Vanille