Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Lavande Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Lavande Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Lavande Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lavande Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lavande Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lavande Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lavande marki Jardin de France to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutę głowy stanowi lawenda; nutami serca są głóg i heliotrop; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Lawenda

Głóg Heliotrop

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavande by Jardin de France.

Lavande Recenzje Perfum

Caligo
Caligo

Mam Lavande Exquise od dość dawna, ale że nie przepadam za lawendą, rzadko nosiłam. A dzisiaj zatęskniłam za czymś ożywczym i lekkim, za czymś bezpretensjonalnym (!).

Lawendowe otwarcie jest mocno aromatyczne – przywodzi na myśl bardziej mydło, a mniej bezkresne lawendowe pola.
Lawenda podbita podwójną nutą subtelnej słodyczy (wanilia i kwiaty heliotropu) łagodnieje z biegiem czasu i coraz lepiej stapia się ze skórą. Gdzieś tam przemyka głóg, ale mnie trudno jest go wychwycić. Być może łączy się w jedno z piżmem, tworząc swego rodzaju cielesną podwalinę pod wonności z lawendowych rabat.
Jest to Eau de Cologne, więc moc nieduża (choć np. Rose Eternelle z tej serii ma znacznie większą). Lavande spodoba się lubiącym tytułową roślinę (niekoniecznie tylko tę prosto z pola), osobom preferującym proste nieskomplikowane zapachy, szczególnie w ten wiosenny czas... Warto podkreślić, że Jardin de France składa swoje kompozycje z naturalnych surowców i wg tradycyjnych receptur, a linia wód kolońskich ma bardzo przystępną cenę.

Edit: Rozgrzewająca się skóra ładnie i wyraźnie ukazuje noszącemu lawendowo-piżmowy typ świeżości (co było bardzo przyjemne podczas ćwiczeń fiz.:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavande marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavande marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Mariage Yves Rocher Magnolia Anna Sui Anna Sui Fresh Pink Jasmine I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Clean Clean Fragrance Bogner Bogner Woman No.1 L`Erbolario Mimosa Galanos Galanos Ted Baker W Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Caron Acaciosa