Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Inahe Jardin de France dla kobiet

Inahe Jardin de France dla kobiet

Inahe Jardin de France dla kobiet Zdjęcia Inahe Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Inahe marki Jardin de France to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Inahe został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są czarna porzeczka i Żywica elemi; nutami serca są len, irys, róża i frezja; nutami bazy są brazylijskie drzewo różane, drzewo sandałowe, cedr virginia, fasolka tonka i piżmo.

Czarna porzeczka Żywica elemi

Len Irys Róża Frezja

Brazylijskie drzewo różane Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inahe by Jardin de France.

Inahe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Inahe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Inahe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inahe marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inahe marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Annayake Annayake Pour Lui Chevignon Chevignon CC Chevignon Chevignon 57 for Him Davidoff Good Life Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Antonio Banderas Antonio L`Erbolario Musk Parfumerie Generale PG03 Cuir Venenum Serge Lutens Bois de Violette Jovan Black Musk UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz