Marki » I-K » drzewne « Grupy

Imperieux Vetiver Jardin de France dla mężczyzn

Imperieux Vetiver Jardin de France dla mężczyzn

Imperieux Vetiver Jardin de France dla mężczyzn Zdjęcia

Imperieux Vetiver marki Jardin de France to drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Imperieux Vetiver został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i mięta; nutami serca są liść fiołka i gałka muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria i białe piżmo.

Cytryna Bergamotka Mięta

Liść fiołka Gałka muszkatołowa

Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imperieux Vetiver by Jardin de France.

Imperieux Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Imperieux Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Imperieux Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imperieux Vetiver marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imperieux Vetiver marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Guerlain Vol de Nuit Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Jacques Bogart Bogart CityTower Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Etro Vetiver Ajmal Vice Patyka Boise M. Micallef Gaiac Sage Machado Pearl Cuba Paris Cuba Black Roger Vivier Le Santal Molinard Patchouli Intense