Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Heliotrope Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny
żółtych kwiatów
Heliotrope Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Heliotrope marki Jardin de France to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są róża, liść fiołka i heliotrop; nutami bazy są jaśmin, cyklamen i frezja.

Ylang-ylang Bergamotka

Róża Liść fiołka Heliotrop

Jaśmin Cyklamen Frezja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heliotrope by Jardin de France.

Heliotrope Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Heliotrope, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Heliotrope, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heliotrope marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heliotrope marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Dream L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Aubusson Histoire D`Amour 2 Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Franck Olivier Private S. Cute Sweet Amour Green Apple Eclectic Collections Possessed O Boticario Egeo Chanel Chance Eau Tendre Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Garage Alexia Jessica Simpson Juicy Dessert