Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Heliotrope Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny
żółtych kwiatów
Heliotrope Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Heliotrope marki Jardin de France to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są róża, liść fiołka i heliotrop; nutami bazy są jaśmin, cyklamen i frezja.

Ylang-ylang Bergamotka

Róża Liść fiołka Heliotrop

Jaśmin Cyklamen Frezja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heliotrope by Jardin de France.

Heliotrope Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Heliotrope, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Heliotrope, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heliotrope marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heliotrope marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger True Star Gold Vera Wang Flower Princess Donna Karan DKNY Women Summer Oriflame Air Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Jean Patou Hip Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Lucy B Pink Frangipani Benetton Benetton Giallo Woman Enrico Coveri Firenze Katy Perry Purr