Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Hassana Jardin de France dla kobiet

Hassana Jardin de France dla kobiet

Hassana Jardin de France dla kobiet Zdjęcia Hassana Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Hassana marki Jardin de France to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Hassana został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są pomarańcza, nuty zielone i hiacynt; nutami serca są kaktus, frezja, konwalia, jaśmin i róża; nutami bazy są cedr i piżmo.

Pomarańcza Nuty zielone Hiacynt

Kaktus Frezja Konwalia Jaśmin Róża

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hassana by Jardin de France.

Hassana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Hassana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Hassana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hassana marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hassana marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Estée Lauder Private Collection Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Victoria`s Secret Pink Esteban Passion Bresil Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom CB I Hate Perfume Wild Pansy Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Nicolas Danila European Gardens Vicky Tiel Originale Histoires de Parfums Blanc Violette D.S. & Durga Siberian Snow Yves Rocher Folies de Saisons Caprices de Printemps