Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Gingembre Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Gingembre Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Gingembre Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Gingembre Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Gingembre Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Gingembre Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gingembre marki Jardin de France to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są imbir i cytryna amalfi; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Imbir Cytryna Amalfi

Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gingembre by Jardin de France.

Gingembre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Gingembre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Gingembre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gingembre marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gingembre marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Lorenzo Villoresi Spezie Etienne Aigner Evolution Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Demeter Fragrance Espresso D`Orsay Chevalier d'Orsay Rasasi Deserve Men Alfred Dunhill 51.3 N Eisenberg J'ose Etat Libre d`Orange Sex Pistols Mansfield Antonio De Curtis