Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Gaia Eau Mythique Jardin de France dla kobiet

Gaia Eau Mythique Jardin de France dla kobiet

Miałem: 1

Gaia Eau Mythique Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Gaia Eau Mythique marki Jardin de France to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Gaia Eau Mythique został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Justine Brivet. Nutami głowy są kardamon i gorzka pomarańcza; nutami serca są irys, neroli i dzięgiel; nutami bazy są wetyweria, ambra i galbanum.

Kardamon Gorzka pomarańcza

Irys Neroli Dzięgiel

Wetyweria Ambra Galbanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gaia Eau Mythique by Jardin de France.

Infusion d'Iris

Gaia Eau Mythique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Gaia Eau Mythique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Gaia Eau Mythique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gaia Eau Mythique marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gaia Eau Mythique marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Pino Silvestre Pino Blue Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Max Mara Le Parfum Benetton United Colors of Benetton Unisex Isabela Capeto Isabela Capeto 2 M. Micallef Note Poudree Bill Blass Couture 3 Molinard Les Fleurs: Violette Love & Toast Pomme Poivre Novaya Zarya Mon Bijou