Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Fougere Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Fougere Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Fougere Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fougere Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fougere Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fougere Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fougere marki Jardin de France to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są cytrusy i lawenda; nutami serca są fiołek, jaśmin i cynamon; nutami bazy są cedr virginia i piżmo.

Cytrusy Lawenda

Fiołek Jaśmin Cynamon

Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fougere by Jardin de France.

Fougere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Fougere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Fougere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fougere marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fougere marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Mustang Mustang Blue Chi Chi Man Weil Weil Pour Homme Molinard Les Fleurs de Provance: Lavande Ayala Moriel l'Herbe Rouge Kenzo Time for Peace Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Houbigant Fougere Royale (2010)