Marki » I-K » « Grupy

Extravieille Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Extravieille Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Extravieille Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Extravieille Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Extravieille Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Extravieille Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Extravieille marki Jardin de France to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są pomarańcza i cytryna amalfi; nutami serca są lawenda, eukaliptus, kwiat afrykańskiej pomarańczy i petitgrain; nutą bazy jest piżmo.

Pomarańcza Cytryna Amalfi

Lawenda Eukaliptus Kwiat afrykańskiej pomarańczy Petitgrain

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extravieille by Jardin de France.

Extravieille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Extravieille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Extravieille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extravieille marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extravieille marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Thierry Mugler Le Parfum Yves Rocher Noix de Coco Philosophy Falling in Love Zara Lirio de Agua Davidoff Cool Water Man Cool Summer Danijela Martinovic La-La Christian Dior Dior Homme Voyage M. Asam Men Boadicea the Victorious Adventuress Demeter Fragrance Almond Lush Candy Fluff Bogner Bogner for Man